Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil

Zaawansowane

szukam pomóżcie!!!

Wysłane przez asiulka 
KomunikatyOstatni post
KomunikatRekolekcje w Wielkim Tygodniu 20142014-04-16 17:40
Re: szukam pomóżcie!!!
12 Nov 2007 - 17:52:56
a było by też miło, zeby derwisz jeszcze meila podał/a winking smiley
12 Nov 2007 - 17:54:08
ups! jest trochę wyżej... to ci wyślę "lost.."
14 Nov 2007 - 23:05:27
confused smiley witam wszystkich bardzo goraco smiling smiley ja w raz z moja siostra jestesmy fankami kelly famili od jakis 14 lat. slucham ich zawsze w ciezkie dni.ostatnio zmarla mi tesciowa i slucham codziennie piosenki ''mama''jak rowniez ''one more song''.oni zawsze beda w moim serduszku sa wspaniali.chciałabym znalesc koncert z sopotu albo moze ma ktos ....byla bym bardzo wdzieczna i jak rowniez plytke ''In Exile'' paddy-ego z gory dziekuje za pomoc pozdrawiam smiling smiley
16 Nov 2007 - 15:19:25
Dla wszystkich szukających. Mam dużo rzeczy na Allegro dot. Kelly Family. irus071
06 Jan 2008 - 17:32:24
Jesli ktos bylby taki kochany i mogl wyslac mi plytke paddy'ego In Exile, to bylabym mu wdzieczna do konca swiata !!!!! moj mail: smutas8@wp.pl z gory dziekuje :*:*:*
09 Jan 2008 - 00:31:17

kaskaaaa89
Jesli ktos bylby taki kochany i mogl wyslac mi plytke paddy'ego In Exile, to bylabym mu wdzieczna do konca swiata !!!!! moj mail: smutas8@wp.pl z gory dziekuje :*:*:*

Wrzuciłam dla Kasi to przy okazji podzielę się na forum; moze komuś się przydawinking smiley
http://rapidshare.com/files/82233051/Paddy_Kelly_-_In_exile.rar
28 Aug 2008 - 20:26:54
Mam około 100 plakatów Kelly Family i około 200 zdjęć. Chętnie odsprzedam.
21 Oct 2008 - 19:57:24
Witam! Gdzieś tam przeczytałam komentarz do filmku że jest jakiś film (z koncertu chyba) gdzie Paddy się popłakał i dokończyła za niego śpiewać Maite. Później Paddy wytłumaczył że to przez miłość czy coś takiego. Czy ktoś widział ten filmik??? Jak tak to proszę o link na gg:6821031 Dziękuję i pozdrawiam!!!
20 Dec 2008 - 09:41:39
cześć,
poszukuję biletu na koncert Angelo w Warszawie na 22.01.09 jeśli ktoś ma na zbyciu to chętnie odkupięsmiling smiley proszę o kontakt na maila akciwalster@gmail.com

pozdrawiam i Wesołych Świąt zyczę
02 Jan 2009 - 20:09:22
Dla Olgi 23,
witaj nie mam gg więc w ten sposób Ci odpowiadam (chyba że podasz e-maila, mój to: christopherkaplan@op.pl),
nie wiem czy o to ci chodzi, ale widziałem stronkę (co prawda mało chrześcijańską), gdzie podają ten koncert + wypowiedzi fanów, na temat czy to płakał Paddy czy też Angelo:

http://www.widelec.pl/widelec/1,82861,4776925.html

pozdrawiam wszystkich fanów - jestem zupełnie świeżym

Krzysztof
06 Jan 2009 - 18:25:16
jeżeli ktoś byłby w stanie to proszę o wysłanie ''in exile'' i ''hope''
mail pinka_88@interia.pl
z góry dziekuje smiling smiley
Re: Szukam, poszukuję, ludki kochane pomóżcie...
08 Jan 2009 - 21:05:57
Asiu, jest takie inne wspaniałe forum polskie o Kellych: www.kelpix.com ; możesz się tam zarejestrować, a na pewno znajdzie się wielu fanów, którzy podzielą się z tobą swoimi "kelly skarbami" ; to forum na bosko działa jak widać, jak natura chciała..hehe..a na kelpixie jest dużo aktywnych forumowiczów i w ogóle..zapraszam smiling smiley
13 Jan 2009 - 12:57:04
Dla Pinki - też nie miałem ani exile ani hope, ale zapusciłem torrenta na neta i zciągnąłem wszystko - tylko trzeba poszukać ja szukałem o ile mnie pamięć nie myli na piratebay.org i minova.org, ale przeszukaj też isohunt.com, ajo.pl, precyl.pl - jest sporo starych i nowych albumów.....
15 Jan 2009 - 12:36:11
Chkaplan - dzieki za podania tych źródeł bo wprawdzie do in exile dotarłam to cały czas mam problem z hope. także dziekuje
15 Jan 2009 - 14:48:13
Nie ma sprawy Paulina - przypomniałem sobie też, że najwięcej zciągnęłem z torrenty.org - trzeba tam się zalogować (za niewielka opłatą), ale to prawdziwa "kopalnia" wszystkiego -

- ja staram się uzupełnić swoja kolekcję, ale nie wszystko da sie kupić na aukcjach (choć na allegro i eby'u ostatnio kupiłem mnóstwo staroci Kelly'ch - pozgrywam to sobie wszystko [szczególnie VHS'y z filmami Kelly'ch] w formie cyfrowej będą "nieśmiertelne" - bo kasety niestety z latami się rozmagnesowują-

- niestety nie wszystko na aukcjach jest, co rusz odkrywam jakieś perełki, których nie znajdowałem w oficjalnych spisach albumów - więc czasami zostaje tylko internet

- jeżeli gromadzisz swoją kolekcję, to żeby się w tym wszystkim nie pogubić, polecam Ci stronę www.kellyfamilysite.de - tam jak na razie znalazłem najlepiej usystematyzowany przegląd wydawanych albumów i utworów (z wieloma różnymi wersjami), choć sam gromadząc, znalazłem co najmniej 2 pozycje, które tam nie występują - polecam....
21 Jan 2009 - 15:05:50
Kochani szukam koncertu gwiazdkowego bodajże w niemczech oglądałam go kiedyś u kuzynki był czadowy Padzik oblewał wodą Angiego ale niestety nieszczęsna kuzynka podziała tą kasetę i nie mam czy może ktoś z was natrafił na ten koncert to chyba lata 90te.Była bym wdzięczna o pomoc to mój e-mail jeśli ktoś nawet wie z kąd ściągnąć miki2524@onet.eu.Dziękuję
22 Jan 2009 - 08:21:35
Spróbuję poszukać, ale jeżeli możesz czy mogłabyś podać jakieś bliższe dane - rozumiem, że szacujesz to na lata 90-e bo wiek "chłopców" na to wskazywał, ale np. czy była to kaseta "oficjalna" - tzn. z wydawnictwa Kellych, czy też prywatny zapis koncertu np. z telewizji .... naprawdę różnych teledysków - patrz YouTube - jest ogromna ilość - ....

.... a swoją drogą, myślę, że można by stworzyć jakąś bazę teledysków i koncertów - i co ważniejsze dodać tagi do nich, już pierwszą propozycję tagu podałaś - "Paddy oblewa wodą Angelo" - a takich poszukiwań jest więcej i ludzie zamieszczając filmiki czasem dodają dookreślenia - np. "Paddy płacze", "albo polskie napisy" itp. - myślę że to dobry trop - tylko trzeba zebrać ludzi - ja już się deklaruję, myślę że ty też - trzeba tylko jeszcze znaleźć moderatora jakiegoś forum lub jeszcze lepiej portalu - który udostępni przestrzenie dyskowe temu celowi...

..... So Belive And Be Brave ....
23 Jan 2009 - 13:00:25
chkaplan nie mam pojęcia bo to było dawno miałam jakieś 13lat kuzynka miała na kasecie wideo ale to było przegrane bo i film się na niej znajdował ale myślę że to było w telewizji nie wiem ale bardzo mi zależy na obejrzeniu tego jeszce raz.Na youtube nie znalazłam tego angi był jeszce wtedy bardzo młody Padzik też reszta ale nie mogę znaleść confused smiley Dużo nie podpowiem bo nie znam daty tytułu itp ale to było coś wyjątkowego jedyne co pamiętam to było świąteczne bo śpiewali "One more happy christmas" tyle hehconfused smiley
Re: Szukam, poszukuję, ludki kochane pomóżcie...
26 Jan 2009 - 13:24:08
Cześć Asiulka. Odpowiadam na Twój liścik. Ja również w latach 90'tych kochałam się w Kelly. Potem przyszły studia, chłopak, dorosłość i jakoś o nich zapomniałam, ale zapomniałam o tym, żeby śledzić ich losy, jak kiedyś. Wtedy mieliśmy do dyspozycji gazety, jak bravo, popcorn itp. Teraz człowiek siedzi godzinami w internecie i nagle, sledząc jakieś bzdurne strony wpadasz na Paddy Kelly w zakonie. Mój idol, ulubieniec miliona fanek w zakonie!!! I od tego się zaczęło. Spędzam czasem godziny śledząc ich strony i artykłuły. Boże, czemu ja przestałam śledzić ich losy. Ale zawsze byli mi bliscy. Ważne i prawdziwe jest to, co piszesz, że o takich ludziach jak Oni (nie ważne, że to muzycy, nigdy ich nie zobaczysz, może i nie poznasz, a oni ciebie) się nie zapomina. Chyba nie ma teraz, takich muzyków, którzy by mieli taki wpływa na ludzi jak Oni. Ja razem z nimi się wychowywałam imyślę, że to między innymi dzięki Nim, jestem jaka jestem. Nigdy też nie pozbyłam się tych wszystkich materiałów i bardzo chciałabym Ci pomóc, ale znaczą dla mnie tyle, co największe pieniądze. Pozdrawiam Cię i życzę powodzenia.
11 Feb 2009 - 09:57:12
miki2524 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Padzik oblewał wodą Angiego

- niestety nie znalazłem, ale z tego co piszą na forach, to podobno jest to 2 część Cover Road - niestety nie mam tego na Video - jak dostanę to potwierdzę...
30 May 2013 - 01:04:39
witam poszukuje płyty Hope....
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Forum Bosko.pl - Statystyka forum

Wszystko
Wątki: 1508, Posty: 10736, Użytkownicy: 3519.
Ostatnio zarejestrowany użytkownik denlibestbu.

To forum
Wątki: 47, Posty: 900.

Dostępni użytkownicy

Goście: 5
Najwięcej gości: 1354 13 Feb 2011